Acil Durum ve Afet Farkındalık Eğitimi

acil durum ve afet farkindalik egitimi 1

Genel Bilgi:

Proteknik Belgelendirme olarak alanında uzman eğitmen kadromuz ile profesyonel olarak Acil Durum ve Afet Farkındalık Eğitimi vermekteyiz.

Acil durum ve farkındalık eğitimi, olası felaket durumlarında insanların hayatlarını kurtarmak için önemlidir. Bu eğitim, doğal afetler, yangınlar, terör saldırıları ve diğer acil durumlar gibi beklenmedik olaylara karşı hazırlıklı olmayı öğretir. Acil durum ve farkındalık kursu, insanların kendilerini ve başkalarını güvende tutmak için gereken becerileri ve bilgileri öğrenmelerine yardımcı olur. Bu kurslar, acil durumlarda doğru tepkileri vermenin yanı sıra, önceden hazırlık yapmanın da önemini vurgular. Acil durum ve farkındalık eğitimi alarak, bir kişi çevresindeki tehlikeleri önceden görebilir ve doğru şekilde hareket ederek kendini ve sevdiklerini koruyabilir. Bu nedenle, acil durum ve farkındalık kurslarına katılarak, acil durumlarla başa çıkabilme becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Kimler Katılabilir:

  • Yaş sınırı gözetmeksizin tüm bireyler ve kurum çalışanları.

Kadromuz:

İtfaiye şefliğinde çalışmış, alanında 20 yıl tecrübeye sahip uzman eğitmen.

Eğitimin Amacı:

  • Başta deprem olmak üzere ülkemizde sıkça görülen afetlere yönelik olarak yapılması gerekenler noktasında farkındalık oluşturmak, bireylerin harekete geçmesini sağlamaktır.

    Güncel hayatımızın akışı içerisinde sıkça karşılaşma ihtimalimizin olduğu, yangın, doğalgaz sızıntıları ve riskleri, elektrik ve riskleri gibi konularda toplum ve kurum bilincine katkı sunmak, kurum ve bireylerin fiili çalışma başlatması noktasında harekete geçmelerini sağlamaktır.

Eğitim Bilgileri
Eğitim Süresi:

1 Saat

Eğitim Tarihi:

Firma ihtiyaçları doğrultusunda karşılıklı olarak belirlenmektedir.

Eğitim Yeri:

Mecidiyeköy Eğitim Merkezimiz ya da Firma Eğitim Merkezi

Eğitim Danışmanı:

Sezgin Filiz

Eğitim Kontenjanı:

Minimum 12 Kişi

Eğitim Fotoğrafları
Başvuru Formu
eğitimlerimiz